Management Theme (8.x-1.7) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Description
eu: Azalpena

en: Download
eu: Deskargatu

en: Release notes
eu: Bertsioaren oharrak

en: None
eu: Bat ere ez

en: Name
eu: Izena

en: Uninstall
eu: Desinstalatu

en: Installed
eu: Instalatuta

en: No modules are available to uninstall.
eu: Ez dago modulurik desinstalatzeko.

en: Includes: %includes
eu: Sartu: %includes

en: Management
eu: Kudeaketa
