Management Theme (8.x-1.7) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Description
hr: Opis

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Release notes
hr: Napomene za inačicu

en: None
hr: Nema

en: Name
hr: Naziv

en: Uninstall
hr: Deinstaliraj

en: Installed
hr: Instaliran

en: No modules are available to uninstall.
hr: Nijedan modul se ne može deinstalirati.

en: Includes: %includes
hr: Uključuje: %includes

en: Includes:
hr: Uključuje:

en: Enabled: %includes
hr: Omogućeno: %includes

en: Disabled: %disabled
hr: Onemogućeno: %disabled

en: Management
hr: Upravljanje
