Management Theme (8.x-1.7) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Description
os: Афыст

en: Download
os: Рахæсс

en: Release notes
os: Версимæ фиппайнæгтæ

en: None
os: Нæйы

en: Name
os: Ном
