Management Theme (8.x-1.8) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Description
cs: Popis

en: Download
cs: Stáhnout

en: Release notes
cs: Poznámky k vydání

en: None
cs: Žádné

en: Name
cs: Jméno

en: Uninstall
cs: Odinstalovat

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: No modules are available to uninstall.
cs: Žádné moduly pro odinstalaci nejsou k dispozici

en: Includes: %includes
cs: Zahrnuje: %includes

en: Machine name:
cs: Strojový název:

en: Includes:
cs: Obsahuje:

en: Enabled: %includes
cs: Zapnout: %includes

en: Disabled: %disabled
cs: Vypnuto: %disabled

en: Display | Displays
cs[0]: Zobrazení
cs[1]: Zobrazení
cs[2]: Zobrazení

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date

en: Version: @module-version
cs: Verze: @module-version

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
cs: Strojový název: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
