Management Theme (8.x-1.8) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Name
fil: Pangalan

en: Uninstall
fil: Alisin

en: Management
fil: Pamamahala
