Management Theme (8.x-1.8) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Release notes
mr: प्रकाशन टिपा

en: None
mr: काहीच नाही

en: Name
mr: नाव
