Management Theme (8.x-1.8) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Description
ne: विवरण

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: Uninstall
ne: हटाउनु

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: No modules are available to uninstall.
ne: अनइन्स्टल गर्नको लागि कुनै मोड्युल उपलब्ध छैन

en: Management
ne: व्यवस्थापन

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको

en: Version: @module-version
ne: संस्करण: @module-version

en: Requires: @module-list
ne: आवश्यक छ: @module-list

en: Required by: @module-list
ne: @module-list द्वारा आवश्यक

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
ne: मेसिन नाम: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
