Management Theme (8.x-1.8) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Uninstall
pa: ਅਣ-ਇੰਸਟਾਲ
