Management Theme (8.x-1.8) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Description
sl: Opis

en: Download
sl: Prenesi

en: None
sl: Brez

en: Name
sl: Ime

en: Uninstall
sl: Odstrani

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Includes: %includes
sl: Vsebuje: %includes
