Management Theme (8.x-1.8) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Description
sv: Beskrivning

en: Download
sv: Ladda ned

en: Release notes
sv: Anteckningar om utgåvan

en: None
sv: Ingen

en: Name
sv: Namn

en: Uninstall
sv: Avinstallera

en: Installed
sv: Installerad

en: No modules are available to uninstall.
sv: Inga moduler är tillgängliga för avinstallation.

en: Includes: %includes
sv: Innehåller: %includes

en: Machine name:
sv: Maskinläsbart namn:

en: Includes:
sv: Innehåller:

en: Enabled: %includes
sv: Aktiverade: %includes

en: Disabled: %disabled
sv: Inaktiverade: %disabled

en: Display | Displays
sv[0]: Visning
sv[1]: Visningar

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date

en: Requires: @module-list
sv: Kräver: @module-list

en: Required by: @module-list
sv: Krävs av: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
sv: Maskinläsbart namn: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
sv[0]: @module.module_name kan inte avinstalleras på grund av följande anledning:
sv[1]: @module.module_name kan inte avinstalleras på grund av följande anledningar:
