Management Theme (8.x-1.8) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Description
vi: Mô tả

en: Download
vi: Tải về

en: Release notes
vi: Ghi chú phát hành

en: None
vi: Không có

en: Name
vi: Tên

en: Uninstall
vi: Gỡ bỏ

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: No modules are available to uninstall.
vi: Không có module nào hợp lệ để gỡ bỏ.

en: Includes: %includes
vi: Bao gồm: %includes

en: Includes:
vi: Bao gồm:

en: Enabled: %includes
vi: Đã bật: %includes

en: Disabled: %disabled
vi: Đã tắt: %disabled

en: Management
vi: Quản lý
