Management Theme (8.x-1.9) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Description
fa: توضیحات

en: Download
fa: دانلود

en: Release notes
fa: یادداشت‌های انتشار

en: None
fa: هیچ

en: Name
fa: نام

en: Uninstall
fa: عزل

en: Installed
fa: نصب شده

en: No modules are available to uninstall.
fa: هیچ ماژولی جهت حذف وجود ندارد.

en: Includes: %includes
fa: عبارتند از: %includes

en: Includes:
fa: شامل:

en: Enabled: %includes
fa: فعال‌شده: %includes

en: Disabled: %disabled
fa: غیرفعال: %disabled

en: Management
fa: مدیریت
