Management Theme (8.x-1.9) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Description
kk: Сипаттама

en: Download
kk: Жүктеу

en: Release notes
kk: Шығарылым жазбалары

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Name
kk: Аты

en: Uninstall
kk: Жою

en: No modules are available to uninstall.
kk: Қатынаулы модульдер орнатуға жоқ.

en: Includes: %includes
kk: Ішіндегілер: %includes

en: Includes:
kk: Қосады

en: Enabled: %includes
kk: %includes қосылған.

en: Disabled: %disabled
kk: %disabled ажыратылған
