Management Theme (8.x-1.9) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Description
lt: Aprašymas

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Release notes
lt: Laidos naujienos

en: None
lt: Joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Uninstall
lt: Pašalinti

en: Installed
lt: Įdiegta

en: No modules are available to uninstall.
lt: Nėra ką pašalinti.

en: Includes: %includes
lt: Apima: %includes

en: Includes:
lt: Apima:

en: Enabled: %includes
lt: Įgalinti: %includes

en: Disabled: %disabled
lt: Išjungti: %disabled

en: Management
lt: Valdymas

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date

en: Installation tasks
lt: Įdiegimo užduotys
