Management Theme (8.x-1.9) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Download
mn: Татах

en: Release notes
mn: Хувилбарын тэмдэглэлүүд

en: None
mn: Байхгүй

en: Name
mn: Нэр
