Management Theme (8.x-1.9) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Description
nn: Beskriving

en: Download
nn: Last ned

en: None
nn: Ingen

en: Name
nn: Namn

en: Uninstall
nn: Avinstaller
