Management Theme (8.x-1.9) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Description
pl: Opis

en: Download
pl: Pobierz

en: Release notes
pl: Informacje o wydaniu

en: None
pl: Brak

en: Name
pl: Nazwa

en: Uninstall
pl: Odinstaluj

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: No modules are available to uninstall.
pl: Brak modułów, które można by odinstalować.

en: Includes: %includes
pl: Obejmuje: %includes

en: Machine name:
pl: Identyfikator systemowy:

en: Includes:
pl: Zawiera:

en: Enabled: %includes
pl: Włączony: %includes

en: Disabled: %disabled
pl: Wyłączony: %disabled

en: Display | Displays
pl[0]: Format wyświetlania
pl[1]: Formaty wyświetlania
pl[2]: Formaty wyświetlania

en: Management
pl: Zarządzanie

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date

en: Version: @module-version
pl: Wersja: @module-version

en: Requires: @module-list
pl: Wymaga: @module-list

en: Required by: @module-list
pl: Wymagany przez: @module-list

en: Installation tasks
pl: Zadania instalacyjne

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
pl: Identyfikator systemowy: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
pl[0]: Następująca przyczyna uniemożliwia odinstalowanie @module.module_name:
pl[1]: Następujące przyczyny uniemożliwiają odinstalowanie @module.module_name:
pl[2]: Następujące przyczyny uniemożliwiają odinstalowanie @module.module_name:
