Management Theme (8.x-1.10) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Description
bs: Opis

en: None
bs: Nijedan

en: Name
bs: Ime

en: Uninstall
bs: Deinstalacija
