Management Theme (8.x-1.10) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Description
is: Lýsing

en: Download
is: Hala niður

en: Release notes
is: Útgáfutexti

en: None
is: Engin

en: Name
is: Nafn

en: Uninstall
is: Fjarlægja
