Management Theme (8.x-1.10) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Description
jv: Katrangan

en: Download
jv: Undhuh

en: Release notes
jv: Cathetan rilis

en: None
jv: Nihil

en: Name
jv: Jeneng

en: Uninstall
jv: Dicopot

en: Installed
jv: Dipasang

en: No modules are available to uninstall.
jv: Ora ānā modul cumawis sing bisa dicopot.

en: Includes:
jv: Kalebu:

en: Enabled: %includes
jv: Urip: %include

en: Disabled: %disabled
jv: Mati: %disabled

en: Display | Displays
jv[0]: Tampilan
jv[1]: Tampilan-tampilan
