Mandrill (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Attribute
el: Ιδιότητες

en: Value
el: Αξία

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Subject
el: Θέμα

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: link
el: σύνδεσμος

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: Sender
el: Αποστολέας

en: Input format
el: Μορφότυπος εισόδου

en: State
el: Κατάσταση

en: Sent
el: Απεσταλμένο

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Key
el: Κλειδί

en: From name
el: Όνομα αποστολέα

en: From address
el: Διεύθυνση του αποστολέα

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων

en: Sender name
el: Όνομα αποστολέα

en: Sender email
el: ￼￼Email αποστολέα
