Mandrill (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Attribute
ug: خۇسۇسىيەت

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: URL
ug: ئادرېس

en: Input format
ug: كىرگۈزۈش فورماتى

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى
