Mandrill (8.x-1.3) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Value
cy: Gwerth

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Subject
cy: Testun

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Tags
cy: Tagiau

en: Date
cy: Dyddiad

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: link
cy: dolen

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: Input format
cy: Ffurf mewnbwn

en: Key
cy: Allwedd

en: From name
cy: Gan enw

en: From address
cy: Gan gyfeiriad
