Mandrill (8.x-1.3) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Attribute
ps: ځانتيا

en: Value
ps: بيه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Subject
ps: موضوع

en: Tags
ps: بچوي

en: Date
ps: نيټه

en: Settings
ps: امستنې

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Key
ps: کيلی

en: Bundle
ps: بنډل
