Mandrill (8.x-1.3) - en to ro translation catalogue (27 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Attribute
ro: Atribut

en: Value
ro: Valoare

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Subject
ro: Subiect

en: Enabled
ro: Activat

en: Tags
ro: Etichete

en: Date
ro: Data

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: Sender
ro: Expeditor

en: Input format
ro: Format de intrare

en: State
ro: Status

en: Sent
ro: Trimis

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Key
ro: Cheie

en: Formatter
ro: Tip de formatare

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Bundle
ro: Pachet

en: Dashboard
ro: Panou de control

en: Sender name
ro: Numele expeditorului

en: Sender email
ro: Adresa de email a expeditorului

en: Machine Name
ro: Nume mașină

en: Mail System
ro: Sistemul de corespondență

en: -- Select --
ro: -- Selectează --
