Map object field (2.0.1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Type
am: ዓይነት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ
