Map object field (2.0.1) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Type
cy: Math

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Remove
cy: Symud

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: List type
cy: Rhestru y math

en: Apply
cy: Ceisio

en: Ordered list
cy: Rhestr mewn trefn

en: Unordered list
cy: Rhestr ddim mewn trefn
