Map object field (2.0.1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Title
da: Titel

en: Cancel
da: Annullér

en: Remove
da: Fjern

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: Preview
da: Gennemse

en: List type
da: Listetype

en: Latitude
da: Breddegrad

en: Map
da: Knyt

en: Apply
da: Udfør

en: Ordered list
da: Ordnet liste

en: Unordered list
da: Uordnet liste

en: About
da: Om

en: Field types
da: Felttyper

en: Wrapper class
da: Wrapper-klasse
