Map object field (2.0.1) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Preview
fi: Esikatselu

en: List type
fi: Listan tyyppi

en: Latitude
fi: Leveyspiiri

en: Map
fi: Kartta

en: Apply
fi: Käytä

en: Ordered list
fi: Järjestetty lista

en: Unordered list
fi: Järjestämätön lista

en: About
fi: Tietoja

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Wrapper class
fi: Ympäröivän elementin luokka
