Map object field (2.0.1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Type
fil: Uri

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Preview
fil: Masdan muna
