Map object field (2.0.1) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Title
gl: Título

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: Preview
gl: Vista previa

en: List type
gl: Tipo de lista

en: Google Maps API Key
gl: Clave de API de Google Maps

en: Map
gl: Mapa

en: Stroke color
gl: Esquema de cor

en: Fill color
gl: Esquema de cor

en: Map width
gl: Ancho do mapa

en: Map height
gl: Altura do mapa

en: Apply
gl: Aplicar

en: Ordered list
gl: Lista ordenada

en: Unordered list
gl: Lista non ordenada

en: About
gl: Información

en: Wrapper class
gl: Clase do envoltorio
