Map object field (2.0.1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Map
hy: Քարտեզ
