Map object field (2.0.1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Type
mg: Karazana

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy
