Map object field (2.0.1) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerken

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: List type
nl: Lijsttype

en: Latitude
nl: Breedtegraad

en: Google Maps API Key
nl: Google Maps API-sleutel

en: Map
nl: Landkaart

en: Map width
nl: Kaartbreedte

en: Map height
nl: Kaarthoogte

en: Apply
nl: Toepassen

en: Ordered list
nl: Geordende lijst

en: Unordered list
nl: Ongeordende lijst

en: About
nl: Over

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Wrapper class
nl: Wrapper-klasse
