Map object field (2.0.1) - en to rm translation catalogue (10 entries)

en: Title
rm: vaglia

en: Type
rm: gener

en: Cancel
rm: smetter

en: Remove
rm: stizzar

en: Description
rm: definiziun

en: Preview
rm: preschentaziun

en: Map
rm: charta

en: Apply
rm: impunder

en: Ordered list
rm: enumeraziun

en: Unordered list
rm: enumeraziun era, er simbol d'enumeraziun
