Map object field (2.0.1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Type
te: రకం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Preview
te: మునుజూపు

en: List type
te: జాబితా రకం

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి
