Map object field (2.1.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Apply
bg: Търси
