Map object field (2.1.0) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Preview
bs: Pregled

en: Apply
bs: Primjeni

en: Ordered list
bs: Uređena lista

en: Unordered list
bs: Neuređena lista
