Map object field (2.1.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: List type
jv: Daftar tipe

en: About
jv: Ngenani
