Map object field (2.1.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: List type
lt: Sąrašo tipas

en: Latitude
lt: Platuma

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: About
lt: Apie

en: Field types
lt: Laukelių tipai
