Map object field (2.1.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: About
my: အကြောင်း
