Map object field (2.1.0) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Preview
ps: مخليد

en: Map
ps: نقشه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه
