Map object field (2.1.0) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Type
ro: Tip

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Preview
ro: Previzualizare

en: List type
ro: Tip listă

en: Latitude
ro: Latitudine

en: Map
ro: Hartă

en: Apply
ro: Aplică

en: Ordered list
ro: Listă ordonată

en: Unordered list
ro: Listă neordonată

en: About
ro: Despre

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: Wrapper class
ro: Clasa wrapper-ului
