Map object field (2.1.0) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Type
si: වර්ගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය
