Map object field (2.1.1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Type
ku: جۆر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Preview
ku: پێشبینی

en: About
ku: دەربارە
