Map object field (2.1.1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Preview
ar: معاينة

en: List type
ar: نوع اللائحة

en: Map
ar: خريطة

en: Apply
ar: تطبيق

en: About
ar: حول
