Map object field (2.1.1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Preview
ast: Entever
