Map object field (2.1.1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Map
be: Мапа

en: Apply
be: Ужыць

en: About
be: Аб

en: Field types
be: Тыпы палёў
