Map object field (2.1.1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Type
bo: རིགས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: List type
bo: མིང་ཐོའི་རིགས

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Ordered list
bo: གོ་རིམ་ཅན་གྱི་མིང་ཐོ

en: Unordered list
bo: གོ་རིམ་མེད་པའི་མིང་ཐོ

en: About
bo: གསལ་བཤད
