Map object field (2.1.1) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: Preview
ca: Previsualitza

en: List type
ca: Tipus de llista

en: Latitude
ca: Latitud

en: Google Maps API Key
ca: Clau de l'API de Google Maps

en: Map
ca: Mapa

en: Map width
ca: Amplada del mapa

en: Map height
ca: Alçada del Mapa

en: Apply
ca: Aplica

en: Ordered list
ca: Llista ordenada

en: Unordered list
ca: Llista desordenada

en: About
ca: Detalls

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Wrapper class
ca: Classe del contenidor
